AVIZO probiotiniai gėrimai

Obuoliai yra trečias pagal populiarumą vaisius pasaulyje, todėl jų sultis įtraukėme į pagrindinę savo produktų sudėtį. Į kasdienį racioną rekomenduojama įtraukti obuolių sultis, dėl jose esančio kalio ir pektino, taip pat medžiagos, tokios kaip diuretikas, kuris padeda išvalyti organizmą nuo įvairių teršalų.

Antruoju ingredientu pasirinkome avižas, kurios laikomos viena iš sveikiausių grūdinių kultūrų. Jau mūsų močiutės vadino avižinių dribsnių košę energijos užtaisu. Avižose yra mažai glitimo, puikus vitaminų, mineralų ir skaidulų šaltinis, turintis vertingiausio beta-gliukano, kuris laikomas skaidulų „super herojumi“. Beta-gliukanas iš dalies tirpsta vandenyje, sudarydamas tirštą gelio pavidalo masę mūsų virškinimo sistemoje, taip skatindamas gerųjų žarnyno bakterijų susidarymą.

Gėrimus papildėme spalvotais vitaminų ir mineralų turinčiais ingredientais: karotinoidais turtingais moliūgais ir šaltalankiais, taip pat juodųjų serbentų uogomis, turinčiomis natūralių antioksidantų. Klausiate – kodėl nuosėdos? Tai natūralus produktas be stabilizatorių ir pasterizacijos. Suplakite buteliuką ir pamatysite vientisas gražias pastelines spalvas.

Domina tradicinis avižų raugas? Spauskite ČIA

Kaip vartoti AVIZO probiotinius gėrimus?
  • Naudokite kasdien! Išsirinkite mėgstamą skonį ir gerkite vieną, maišyti nereikia. Dėl subalansuotos vaisių, uogų ir probiotinių bakterijų sudėties jie yra malonaus skonio, neturi perteklinio kvapo bei primena vaikišką glotnutį. NIAM – NIAM...

  • Praturtinkite kefyrą įpildami 1/3 AVIZO. Taip sumažinsite kefyro rūgštingumą ir sukursite gaivų gėrimą, kuris bus skanus tiek vaikams, tiek suaugusiems. Naminio jogurto idėja?

  • Naudokite, kaip ingredientą, ruošiant įvairius nealkoholinius bei žaliuosius kokteilius, praturtinant juos naudingosiomis gyvosiomis bakterijomis. Siūlome rinktis probiotinį kokteilį vietoje įprasto! 

Pageidaujate įsigyti AVIZO ? Parduotuvių sarašą rasite ČIA