AVIZO ekologiškas avižų raugas

Avižos - "visų grūdų motina". Raugintos arba fermentuotos avižos labai naudingos mūsų organizmui, taip pat tai yra puiki terpė naudingiems mikroorganizmams daugintis. Rūgšti aplinka labai nepalanki patogeninėms bakterijoms, todėl avižų raugas pirmiausia yra rūgštus. AVIZO raugai išsiskiria tuo, kad jie yra ganėtinai tiršti, suplakus butelį ant sienelių lieka raugo likučiai. Tirštumas užtikrina, kad vartojant raugą, gerosios bakterijos bus paskleistos ne tik skrandyje, bet ir po visą žarnyną (iki pat storosios žarnos). Tokiu būdu vartojant šį raugą, nauda organizmui ženkliai didesnė. Dėl šios savybės, vartojant skiesti su vandeniu nerekomenduojama!

Vartodami AVIZO, galite subalansuoti žarnyno veiklą, atstatyti mikrobiotos gerųjų bakterijų pusiausvyrą, bei sumažinti skrandžio rūgštingumą. Mūsų vartotojai jau ne kartą patyrė šio tradicinio avižų raugo naudą. 

Raugintos avižos turi savotišką aromatą, kuris nėra labai malonus. Tiems, kas vengia šios ypatybės, mielai pasiūlysime AVIZO probiotinius gėrimus, kuriuose gerųjų bakterijų koncentracija taip pat yra didelė, o raugui būdingo kvapo gėrimai neturi. 

Kaip vartoti AVIZO ekologišką raugą?

Pageidaujate įsigyti AVIZO ? Parduotuvių sarašą rasite ČIA

  • Naudokite kasdien! AVIZO probiotinis raugas nėra vaistas, ar maisto papildas, todėl vartojimo gairės pateikiamos tik rekomendacinio pobūdžio. Gerkite vieną, dažnai ir po nedaug, jokiu būdu neskieskite su vandeniu! Jei norite,  maišykite su sultimis, tačiau svarbu, kad turinys būtų tirštas, kitaip gerosios bakterijos nepasieks žarnyno storosios žarnos. Vartojant probiotikus svarbu, kad naudingi mikroorganizmai pasiskirstytu po visą žarnyną, nes patekusios į skrandį dalis gerųjų bakterijų žūva, dėka skrandžio rūgšties. Jei jaučiate padidėjusį rūgštingumą, turinį paskalaukite burnoje, prakoškite pro dantų tarpus ir tik tuomet nurykite. Taip išvalysite burnos ertmę nuo nepageidaujamų mikrobų. Patekę į tokio rūgštumo terpę, koks yra raugas, patogenams mažai šansų išgyventi, ar bent jau daugintis. Tik teisingai vartodami probiotinius gėrimus pajusite teigiamą poveikį.

  • Praturtinkite savo kasdienį maistą, įpildami AVIZO raugo į maistą. Taip, su maistu maišyti galima, nes maistas, bet kokiu atveju tirštesnis už vandenį, o ir gavusios maistinių skaidulų, gerosios bakterijos ims sparčiai daugintis, Jūsų maisto porciją paversdamos gerųjų bakterijų prisotintu maistu. Jei nepageidaujate maišyti, išgerkite šiek tiek AVIZO prieš maistą, o likutį - baigus valgyti. Raugas padės skrandyje esantį turinį sufermentuoti ir susikystinti, taip nejausite sunkumo po valgio.